Algemeen

Denk je dat scouting iets voor jou is? Dan ben je van harte welkom om een keer met ons mee te draaien. Voor jou speltak en hun opkomsttijden kijk hieronder:
We draaien in ons scoutinggebouw gevestigd op Groenstraat 9 .

bevers

Bevers

Jongens en meiden van groep 1 tot en met groep 3.
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 11:30 uur.
Teamleidster: Miranda van Spelde
Email: bevers@scoutingudenhout.nl

welpen

Welpen
Jongens van groep 4 tot en met groep 7.
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 12:00 uur.
Teamleidster: Anita van Beerendonk
Email: welpen@scoutingudenhout.nl

Kabouters
Meiden van groep 4 tot en met groep 7.
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 12:00 uur.
Teamleider: Gijs van Beers
Email: kabouters@scoutingudenhout.nl

scouts

Verkenners
Jongens van groep 8 tot en met klas 2.
Opkomst: dinsdagavond van 18:30 uur tot 20:30 uur.
Teamleider: Ruud Smarius
Email: verkenners@scoutingudenhout.nl

Gidsen
Meiden van groep 8 tot en met klas 2.
Opkomst: woensdagavond van 18:30 uur tot 20:30 uur.
Teamleider: Kim van Beerendonk
Email: gidsen@scoutingudenhout.nl

explorers

Rowans
Jongens van de 2de klas (middelbare school) tot en met 17 jaar.
Opkomst: woensdagavond van 19:30 uur tot 21:30 uur.
Teamleider: Thomas Beijens (06-27045634)
Email: ra200@scoutingudenhout.nl

Sherpa’s
Meiden van klas 2 tot en met 17 jaar.
Opkomst: donderdagavond van 19:30 uur tot 21:30 uur.
Teamleider: Stephan Scheeren
Email: sa676@scoutingudenhout.nl

stam

Stam
Jongens en meiden van 18 tot en met 23 jaar.
Opkomst: donderdagavond van 20:30 uur tot 23:00 uur.
Voorzitter: Axel Scheeren
Email: stam@scoutingudenhout.nl

Plusscouts
Heren en dames van 24 tot en met 99 jaar.
Opkomst: iedere eerste vrijdagavond van de maand van 20:30 uur tot 22:30 uur.
Voorzitter: Harrie van Gorkom
Email: plusscouts@scoutingudenhout.nl