Algemeen

Denk je dat scouting iets voor jou is? Dan ben je van harte welkom om een keer met ons mee te draaien. Voor jou speltak en hun opkomsttijden kijk hieronder:
We draaien in ons scoutinggebouw gevestigd op Groenstraat 9 .

Bevers

Jongens en meiden van 5 tot 7 jaar oud (groep 2 tot en met groep 3).
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 12:00 uur.
Teamleider: Miranda
Email: bevers@scoutingudenhout.nl

Welpen
Jongens van 7 tot 11 jaar oud (groep 4 tot en met groep 7).
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 12:00 uur.
Teamleider: Axel
Email: welpen@scoutingudenhout.nl

Kabouters
Meiden van 7 tot 11 jaar oud (groep 4 tot en met groep 7).
Opkomst: zaterdagochtend van 09:30 uur tot 12:00 uur.
Teamleider: Gijs
Email: kabouters@scoutingudenhout.nl

Verkenners
Jongens van 11 tot 14 jaar oud (groep 8 tot en met klas 2).
Opkomst: dinsdagavond van 18:30 uur tot 20:30 uur.
Teamleider: Ruud
Email: verkenners@scoutingudenhout.nl

Gidsen
Meiden van van 11 tot 14 jaar oud (groep 8 tot en met klas 2).
Opkomst: woensdagavond van 18:30 uur tot 20:30 uur.
Teamleider: Kim
Email: gidsen@scoutingudenhout.nl

Rowans
Jongens van 14 jaar (2de klas) tot en met 17 jaar oud.
Opkomst: woensdagavond van 19:30 uur tot 21:30 uur.
Teamleider: Thomas
Email: ra200@scoutingudenhout.nl

Sherpa’s
Meiden van 14 jaar (2de klas) tot en met 17 jaar oud.
Opkomst: donderdagavond van 19:30 uur tot 21:30 uur.
Teamleider: Stephan
Email: sa676@scoutingudenhout.nl

Stam
Jongens en meiden van 18 tot en met 22 jaar.
Opkomst: donderdagavond van 20:30 uur tot 23:00 uur.
Voorzitter: Guus
Email: stam@scoutingudenhout.nl

Plusscouts
Heren en dames van 21 tot en met 99 jaar.
Opkomst: iedere eerste vrijdagavond van de maand van 20:30 uur tot 22:30 uur.
Voorzitter: Michel
Email: plusscouts@scoutingudenhout.nl